Nabízíme kvalitní kování

Kliky

Zde si můžete prohlédnout část námi nabízených klik. Kompletní nabídku představíme při osobní návštěvě u Vás doma prostřednictvím vzorků a katalogů. Všechny kliky jsou vyrobené z kvalitních a výdržných materiálů. Barvu (materiál) kliky doporučujeme sladit s Vaším dveřním kováním.

Vzorník klik

Široký výběr typů skel

Skla

Zde Vám představujeme vzorník v současnosti nejžádanějších skel na trhu. Víme, že při Vašem rozhodování je důležité si sklo osahat. Veškeré námi nabízené varianty budou k dispozici při naší nezávazné konzultaci. Je možné se domluvit i na jiném typu skleněné výplně dle Vašeho přání. Fantazii se meze nekladou. Je možné kombinovat jakákoli skla, fólie i kliky.

Vzorník skel

Velká nabídka kvalitních barev

Barvy

Naše firma Renapa s.r.o. se hrdě zavazuje k vysoké kvalitě, a proto používáme renomované barvy od Dulux a Herbol. Tyto značky jsou synonymem pro trvanlivost, intenzitu barev a spolehlivost, což nám umožňuje poskytovat našim zákazníkům optimální výsledky.

Vzorník barev

Barevná paleta od Dulux a Herbol je známá svou vynikající kvalitou a inovacemi. Široký výběr odstínů je pečlivě navržen tak, aby splňoval různorodé estetické požadavky. Barvy Dulux a Herbol nejen poskytují intenzivní a živé tóny, ale také jsou odolné vůči opotřebení a poskytují dlouhotrvající ochranu povrchu. S použitím moderních technologií a pečlivě vybraných ingrediencí nabízí Dulux a Herbol barvy optimální rovnováhu mezi krásou a trvanlivostí pro každý projekt.

Vysoce odolné fólie

Fólie

Všechny dekory námi nabízených folii jsou velmi zdařilými kopiemi dřevin. Jsou opatřeny transparentní ochrannou vrstvou, vyznačující se vysokou odolností proti opotřebení. Kvalita povrchu našich potahových fólií je srovnatelná s povrchem CPL. Fólie jsou určené přímo pro renovaci klasických dveří a zárubní.

Dveře od RENAPA jsou odolné a zcela nenáročné na péči. Normální nečistoty jsou lehce omyvatelné obyčejným mokrým hadrem. Dveře od RENAPA vypadají i po letech stejně jako první den.

V případě drobného mechanického poškození (např. při stěhování) RENAPA nabízí službu rychlého a neviditelného opravení vašich dveří či zárubní do původního stavu.

Ukázka typů fólií