Renovace a výroba dveří Praha 4

Naše služby na Praze 4

Renovace dveří

Nové dveře na míru

Renovace zárubní


Jaké jsou výhody námi nabízených služeb?Ilustrační obrázek renovovaných dveří.

  • Kvalita potahových fólií – Naše plastová fólie je opatřena transparentní ochrannou vrstvou, vyznačující se vysokou odolností proti opotřebení, srovnatelná s povrchem CPL (ochranná fólie s laminátovou vrstvou).
  • Snadná oprava – V případě mechanického poškození (např. při stěhování) lze bez problémů a v krátké době opravit poškozenou část Vašich dveří a zárubní.
  • Nízká cena Cena za renovaci a výrobu dveří a zárubní od RENAPA je nižší než pořízení nových dveří a zárubní ze specializovaných prodejen. Také naše dodací lhůty jsou mnohem kratší.
  • Precizní zpracování Naše nové dveře na míru vždy dobře sedí ve stávající kovové zárubni. Naše dveře předem odzkoušíme v surovém stavu, až poté je upravujeme.

 


Úprava, oprava, obnova dveří a zárubní, výroba, prodej, dodávka, montáž interiérových dveří a zárubní Praha 4.


Jak postupovat?

  1. Přes telefon, email či kontaktní formulář si domluvíme nezávaznou (bezplatnou) návštěvu u Vás.
  2. Náš technik Vám na místě ukáže a případně i poradí nejvýhodnější variantu úpravy Vašich dveří a zárubní tak, aby vše co nejlépe ladilo s Vaším interiérem. V praxi to znamená, že Vám poskytneme kompletní nabídku všech možností úpravy i s katalogy typů dveří a zárubní, vzorky fólií, skel, klik a dalších doplňků.
  3. Poté připravíme cenovou kalkulaci na Vámi vybrané dveře a doplňky.
  4. V případě, že s naší nabídkou a cenovou kalkulací budete spokojeni, domluvíme podmínky a termín instalace dveří.