Renovace kazetových dveří

Renovujeme veškeré typy kazetových, historických a špaletových dveří a zárubní.

Pořízení nových replik těchto kazetových dveří a zárubní je velice nákladné a stavebně náročné, proto nabízíme jejich renovaci. Při renovaci kazetových dveří můžeme změnit jak typ prosklení, tak druh skla, nebo zanechat vše původní.

Renovace začíná opalováním či broušením dveří a zárubní do stavu odpovídajícího našemu výstupnímu standardu povrchové úpravy, na který klademe důraz.

Následuje vyspravení všech děr, oděrek a kazů.

Finální fáze je samotné lakování či foliování, které změní Vaše staré kazetové, historické a špaletové dveře a zárubně na nové a reprezentativní.

Při výběru finální úpravy lakováním se ponechává původní ráz dveří a zárubní, tzn., že dveře a zárubně zůstanou, tak jak jsou, se všemi kazetami či okrasnými prvky.

Při výběru finální úpravy potažením folií, se musí změnit původní ráz dveří, tzn., že se vyříznou kazety a dveře se znova zasklí s našimi rámečky. Při této metodě si zákazník může kompletně změnit typ prosklení či pozici kazet.


Ceny od 5500,-


Ukázka naší práce
 

Napište nám, ptejte se, co nejdříve se ozveme zpět


Bohdana Holánková
Bohdana Holánková
2021-10-11
Neuvěřitelné - konzultace po telefonu, precizně odvedená práce, perfektní výsledek, vše rychle, korektně ... jednoznačně doporučuji
Květa Berková
Květa Berková
2021-08-18
Maximální spokojenost s renovací mých dveří a zárubní. Vstřícnost, ochota na prvním místě, výborně odvedená práce všech, kteří se na realizaci zakázky podíleli.Díky
Radka Čadilová
Radka Čadilová
2021-08-04
Oslovila jsem firmu Renapa s požadavkem zrenovovat troje opravdu staré dveře. Spolupráce s firmou, resp. s panem Kavkou, byla perfektní, rychlá a profesionální. S výsledkem renovace jsem víc než spokojená. Mohu všem doporučit.
Rostislav Šimoníček
Rostislav Šimoníček
2021-05-20
Nechal jsem si od společnosti RENAPA zrenovovat zárubně a dveře v panelovém bytě. Výsledek mne velice mile překvapil - původní nápad vybourat staré kovové zárubně vzal za své a jsem tomu rád. Přístup parádní - pan majitel obratem reagoval na poptávku, do pár dnů už jsme byli v bytě a ladili jsme detaily - do týdne přijeli dělníci a za dopoledne zrenovovali. Vše co jsme si dohodli to platilo. za mne mohu firmu doporučit.
Eva Belsanova
Eva Belsanova
2021-05-13
Naprostá spokojenost, kvalitní služby a profesionalita. Doporučujeme.
Robert Turner
Robert Turner
2021-04-27
Spol. RENAPA jsem oslovili s kompletní renovací zárubní a dvěří v celém bytě a s výsledkem jsme maximálně spokojeni. Velmi vstřícné jednání, velká ochota a profesionální přístup při řešení našich detailních požadavků. Vše bylo dodáno dle dohody, dvěře i zárubně vypadají perfektně, takže celkově je výsledek nad očekávaní skvělý. Děkujeme pane Kavka.
Eva Libichová
Eva Libichová
2020-11-20
U firmy RENAPA jsem si nechala renovovat dveře. Spolupráce s touto firmou byla velmi dobrá. Jsem spokojená. Mohu jen doporučit.
Ludek Zdrubecky
Ludek Zdrubecky
2020-04-29
Naprosto profesionalni pristup a velmi kvalitne odvedena prace. Vyborne jednani. Doporucuji vsem.
anna “Halina” saturkova
anna “Halina” saturkova
2020-03-28
Jsem spokojená s renovací dveří.
Pavel Zadumkin
Pavel Zadumkin
2020-02-13